Preskočiť na obsah

Stavba rodinného domu na kľúč

Stavba vlastného domu je pre mnoho ľudí veľkým snom. Je to veľký krok, ktorý vyžaduje starostlivé plánovanie a rozhodnutia. Pri stavbe domu je potrebné zvážiť množstvo faktorov, ako napríklad rozpočet, pozemok, architektúru a mnoho ďalších. No napriek tomu, že budete musieť týmto faktorom postupne čeliť, výsledok Vám prinesie vytúžené “ovocie”. 

Okrem toho, Vám výstavba rodinného domu ponúkne hneď niekoľko benefitov, ako je súkromie vďaka oploteniu pozemka, bezproblémové parkovanie, dostatok zelene, viac miesta a podobne. Ak rozmýšľate nad výstavbou vlastného rodinného domu, určite zvážte možnosť stavby rodinného domu na kľúč, ktorá Vám ušetrí kopu nervov a hlavne energie. Naša firma Behind sa Vám postará o zrealizovanie stavby domu na kľúč, hlavne stavby typu bungalov alebo aj dvojpodlažných domov presne podľa projektovej dokumentácie.

Murovanie 2NP a štítov

Čo je stavba domu na kľúč?

Stavba vlastného domu na kľúč je jednou z najpopulárnejších možností, ako si postaviť vlastný domov. Táto možnosť Vám ponúka jednoduchší a rýchlejší spôsob, ako si splniť sen o vlastnom bývaní bez stresu a starostí s jeho výstavbou.

Stavba domu na kľúč znamená, že nám zveríte celý proces výstavby rodinného domu a my sa postaráme o všetky aspekty výstavby, realizácie a dokončenia. Táto možnosť je výhodná pre všetkých ľudí, ktorí nemajú dostatok času alebo skúseností s výstavbou.

Tento typ výstavby zahŕňa všetko od návrhu dispozície, výberu materiálov, získania potrebných povolení, subdodávateľských prác, dohľadu nad priebehom a mnohých ďalších úloh, ktoré tradične vykonávajú stavitelia. Tento proces od začiatku až do konca pomáha rýchlo a efektívne zrealizovať Vašu predstavu o dokonalej výstavbe rodinného domu bez toho, aby ste museli obetovať kvalitu alebo pohodlie. Vďaka našim komplexným stavebným službám je výstavba rodinných domov na kľúč skvelou voľbou pre každého, kto si chce zaobstarať svoje vlastné bývanie.

Aké sú výhody stavby domu na kľúč?

IMG_7767
 • Časová úspora – postavenie domu na kľúč Vám umožňuje výrazne ušetriť čas, pretože celý proces je plánovaný a realizovaný našou firmou Behind, ktorá sa venuje stavebným prácam.
 • Zjednodušenie procesu – nemusíte byť zaangažovaný vo všetkých krokoch výstavby a môžete sa plne sústrediť na svoje každodenné povinnosti, zatiaľ čo Vám my postavíme vysnívaný domov na kľúč.
 • Kvalita a presnosť výstavby naša stavebná firma z Prešova má skúsenosti a odbornosť, čo Vám zaručí kvalitu a presnosť výstavby. Doterajšie práce si môžete pozrieť v referenciách, kde uvidíte naše dokončené projekty.
 • Jednoduchšie plánovanie rozpočtu – Stavba domu na kľúč zahŕňa všetky náklady na stavbu vrátane materiálu, práce a doručenia, čo Vám umožňuje jednoduchšie plánovať a kontrolovať si tak svoj rozpočet.

Prečo si zvoliť na výstavbu domu na kľúč našu firmu Behind?

Sme stavebná firma z Prešova, ktorá sa zaoberá kompletnou realizáciou pozemných stavieb. Dbáme na kvalitu, ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vďaka odbornosti, praxi a skúsenosti Vám postavíme vysnívaný dom na kľúč, so zohľadnením Vašich potrieb a požiadaviek. O čo všetko sa dokážeme postarať?

 • postavíme Vám rodinný dom podľa projektu
 • pred začiatkom výstavby vykonáme analýzu a pripravíme stavenisko
 • zabezpečíme Vám všetko od výkopových prác 
 • realizáciu základovej  dosky – čo zahŕňa výkop, realizáciu hromozvodu (prostredníctvom subdodávky), betónovanie, hutnenie, odpady, prechodky, armatúru a zaliate základovej betónovej plotne
 • vymurujeme Vám nosné a nenosné múry a keď to Vaša stavbu bude vyžadovať tak aj oporné múry
 • vieme Vám zabezpečiť aj zakrytie stavby, prostredníctvom externej firmy, s ktorou spolupracujeme
 • prostredníctvom externej firmy Vám zabezpečíme aj osadenie okien a vymurujeme vnútorné priečky
 • podľa Vašich potrieb Vám zabezpečíme aj vyhotovenie elektriny a vody, prípadne podlahové kúrenie
 • zabezpečíme aj vnútorné omietky a postaráme sa aj o vymaľovanie a obklady 
 • zabezpečíme Vám aj suchú výstavbu v podobe priečok, podhľadom, predsteniek a veľa ďalšieho
 • postaráme sa o zateplenie rodinného domu a fasády
 • nakoniec dokončíme práce v exteriéri, ktoré zakončíme montážou a stavbou plotu

Postavenie domu na kľúč a cena

Čo sa týka dokončenia výstavby rodinného domu na kľúč a cenovej ponuky, nie je možné určiť jednotnú cenu a presný čas dokončenia. Všetko závisí od viacerých faktorov a z toho dôvodu je potrebné sa o danom projekte porozprávať vopred. Ak máme všetky veci, ktoré sú potrebné, čas výstavby hrubej stavby je zhruba 2 – 3 mesiace.

Cena

Ak Vás zaujímajú ceny, je to veľmi individuálne. Orientačná cena hrubej stavby sa pohybuje okolo 700€/m². V prípade, že máte záujem o cenovú ponuku na stavbu domu, neváhajte nás kontaktovať a my pre Vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Cenová ponuka sa bude okrem iného odvíjať od komplikovanosti stavby a tak isto aj od miesta, na ktorom budete chcieť mať svoj vysnívaný dom na kľúč. Treba rátať aj s tým, že samotný terén má veľmi veľký dopad na cenu. Napríklad, svahovitý terén môže stavbu dosť predražiť. Preto sa nedá bez bližšej obhliadky a potrebných informácií odhadnúť cena stavby rodinného domu alebo bungalovu na kľúč.

Avšak pre lepšiu orientáciu sme pre Vás pripravili orientačné ceny pre jednotlivé typy domov. Pre presný výpočet ceny avšak musíme vedieť viac detailov, preto Vám radi vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku, aby ste vedeli koľko to celé bude stať.

 • Cena holodomu – 1300€/m²
 • Cena domu na kľúč – 1700€/m²
 • Cena hrubej stavby – 700€/m²

Ak máte záujem využiť naše služby, kontaktujte nás, vypracujeme Vám bezplatnú cenovú ponuku. V prípade, že budete s cenovou ponukou spokojní, dohodneme všetky ostatné detaily a postaráme sa o to, aby ste v čo najkratšom čase bývali vo svojom vysnívanom domove!